Hledat

O nás

Naše firma vznikla v roce 1993, zabýváme se návrhy, realizací a servisem v oblasti interiérové a exteriérové stínící techniky jako jsou exteriérové žaluzie, exteriérové rolety, screenové rolety, garnýže, záclonové kolejnice, záclony, závěsy, žaluzie, navíjecí rolety, panelové posuvné stěny, dvojité rolety TWINTEX, sítě proti hmyzu,  apod.

V posledních letech jsme rozšířili naši nabídku o velkoobchodní i maloobchodní prodej. Přesto je značná část naší práce stále zaměřená především na individuální práci s klienty.

Našim zákazníkům garantujeme individuální přístup a kompletní služby od návrhu, konzultací s bytovým architektem, přes zakázkové šití a výrobu až po instalaci a konečné dekorování textilu.

Přesto, že v posledních letech se věnujeme především rozsáhlým zakázkám (penziony, hotely, konferenční sály, luxusní rezidence,...) zabýváme se také realizacemi v rodinných domech či bytech.

Naší prioritou je individuální a kvalitní přístup k zákazníkům. Realizací zakázky pro nás práce nekončí. Zajišťujeme samozřejmě nejen záruční a pozáruční servis, ale u textilu také jeho pravidelnou údržbu.

Pokud máte zájem o naše služby, sjednejte si individuální konzultaci na: obchod@zaclony-garnyze.cz. Nezapomeňte uvést váš telefonický kontakt. Děkujeme